Hra Deus Ex GO dostala velkou aktualizaci. Obdržela editor úrovní

Hra Deus Ex GO

Hra Deus Ex GO je již nějakou dobu venku a pravděpodobně většina hráčů, kteří ji dohráli, si přála nový obsah. Teď se to splnilo, obsah totiž bude moct tvořit každý pomocí editoru úrovní.

Hra Deus Ex GO dostala editor úrovní

A jak víme například z PC her, samotná komunita dokáže mnohdy vymyslet důmyslnější a propracovanější věci, než samotné vývojářské studio. Nejnovější aktualizace pro Deus Ex přináší právě jeden takový editor.

V GO verzi Deus Ex je hlavním úkolem každé mapy vyřešit hádanky a dostat se na konec úrovně. K vyřešení se používá hackování, augmentace a samozřejmě také souboje. Příběh hry se točí kolem konspiračních teorií ohledně teroristického spiknutí.

V samotném editoru se dají použít stejné věci, které najdeme i ve hře. Za publikování nových úrovní se budou dostávat odměny do hry samotné. Nejlepší úrovně se pak budou ukazovat v tzv. Daily Challenge.

Do 1. prosince je navíc hra se slevou 60%, na českém Google Play se dá koupit za 48 Kč.

Bavil vás Deus Ex GO více než předchozí GO hry od Square Enix?

Zdroj: androidcommunity.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)