TOPlist

Indie hra vás zavede do jiného světa. Death’s Door nově míří na Netflix.

Netflix
  • Netflix přidal na platformu cloudové hry
  • Nově přidává oblíbenou indie hru Death’s Door
  • Herní nabídka je dostupná pouze pro předplatitele

Pravděpodobně už jste na Neflixu zaznamenali změny v podobě herní sekce. Společnost začala svou cestu za videohrami s interaktivními filmy jako třeba Black Mirror: Bandersnatch a před delší dobou začala rozšiřovat i své portfolio cloudových her. Součástí platformy stala herní divize, která v rámci předplatného nabídne řadu mobilních her pro Android i iOS. Jeden z nejnovějších přírůstků je oblíbená hra Death’s Door.

Hit roku 2021 součástí Netflixu

Nabídka Netflixu už čítá přes 89 titulů. Součástí bude oblíbená hitovka ze Steamu – Death’s Door. Ve hře se ujímáte role vrány, která doprovází duše na onen svět. Avšak jednoho dne vám zloděj sbírku ukradne a vy se tak dostanete do napínavého dobrodružství. Někteří hru přirovnávají k legendární Zeldě nebo Dungeons & Dragons nebo Tunic. A pokud stejně raději preferujete desktopovou verzi, na Steamu aktuálně běží příjemné slevy v rámci Indie Expo 2023.

Death’s Door | Official Game Trailer | Netflix

Death's Door | Official Game Trailer | Netflix

A to samozřejmě není jediná zajímavá hra, kterou platforma nabídne. Farming Simulator 23,  LEGO Legacy: Heroes, Sonic Prime Dash nebo třeba Vikings: Val nebo třeba first-person adventura Before Your Eyes vás dokáže zabavit i na celé hodiny. Kromě toho již brzy na platformu přistane i série GTA.

Death's Door
Death's Door

Vyzkoušeli už jste hry na Netflixu?

Zdroj: clouddosage

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)