Hra Call of Duty Mobile obdržela velkou aktualizaci. Přináší nové módy a mapu

hra call of duty mobile aktualizace

Hra Call of Duty Mobile je stále velice oblíbená, navíc má velké množství obsahu. A to i díky pravidelným aktualizacím. Dobrým příkladem je poslední aktualizace 1.0.11, která mimo jiné přináší do hry několik nových módů a novou mapu s názvem Meltdown, kterou budou fanoušci Call of Duty určitě znát.

Hra Call of Duty Mobile dostává nové módy i mapu

Mapa Meltdown se poprvé objevila ve hře Call of Duty: Black Ops 2 a nyní tak zažívá návrat v mobilní verzi. K dispozici je v sedmi různých módech: S&D, DOM, TDM, Snipers Only, Gun Game: Team Fight, Gun Game a FFA. Další novinkou v této aktualizaci jsou nové módy. Přesněji Gun Game: Team Fight, ve kterém dostáváte odlišné zbraně za zabití nebo za dvě asistence při zabití. Dalším novým režimem je 2×2 Showdown, kde proti sobě bojují dva týmy o dvou hráčích a každé dvě kola se mění výbava.

Call of Duty®: Mobile – Introducing Meltdown

Call of Duty®: Mobile - Introducing Meltdown

Dalším novým módem je FFP Warfare, časově omezený režim, kdy týmy o dvaceti osobách hrají z pohledu první osoby. Přibyl i nový obsah pro Battle Pass a také se opravilo několik chyb a optimalizovala hra. Call of Duty Mobile je k dispozici zdarma na Google Play.

Call of Duty Mobile Season 4
Call of Duty Mobile Season 4

Hrajete Call of Duty Mobile?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)