Hra Alto's Odyssey konečně vyšla na Android. Oproti iOS je navíc zdarma
Menu

Hra Alto’s Odyssey konečně vyšla na Android. Oproti iOS je navíc zdarma

Alto’s Adventure rozhodně patří mezi nejoblíbenější hry posledních let. I proto se od pokračování s názvem Alto’s Odyssey hodně očekává. Nejprve vyšla na iOS, kde sklidila velmi kladné ohlasy a nyní se konečně dostává i na Android. A to s příjemnou změnou. Za iOS verzi musí lidé platit, Android verze je ke stažení zdarma.

Alto’s Odyssey můžete na Androidu hrát zdarma již dnes

Stejně jako v Alto’s Adventure, i zde v Odyssey se nemění jádro hry. Stále se jedná o hru typu “endless runner”. V překladu tedy “utíkáte nekonečně dlouho”. Během se to přímo nazývat nedá, zde jezdíte. V prvním díle to bylo na sněhu, v druhém už je to na písku. Právě změna prostředí je jednou z mnoha novinek. Nechybí ani intuitivní ovládání, různé triky, sbírání mincí atd.

Pěkná grafika zůstává přesně taková, jak to u her z vydavatelství Noodlecake Studios můžeme znát. Soundtrack hry je rovněž povedený. To, že jde o kvalitní hru, nasvědčuje i průměrné hodnocení 4,8 a i když je hra vydaná téměř chvíli, tak se v době psaní tohoto článku jednalo o průměrné hodnocení více než 13 tisíc hráčů.

Jak už jsme naznačili výše, Android verze je ke stažení zdarma. Má to oproti iOS verzi však háček s tím, že ve verzi zdarma uvidíte reklamy. Ty se dají odstranit po zaplacení částky v reálných penězích. Poté již bude hra identická jako na iOS a žádné reklamy neuvidíte.

Alto's Odyssey
Alto's Odyssey

Hráli jste první díl Alto’s Adventure? Vyzkoušíte si i druhý díl s názvem Alto’s Odyssey?

Zdroj: gsmarena.com

 

Komentáře

Wortos

wortos 63

27.7.2018 9:03

ja čekam pořad na INSIDE pro android na iOS je to pecka :) děkuji za info Alto určitě zkusim :)

RSS (komentáře k článku)