Hra Alto’s Odyssey konečně vyšla na Android. Oproti iOS je navíc zdarma

Alto's Odyssey hra android

Alto’s Adventure rozhodně patří mezi nejoblíbenější hry posledních let. I proto se od pokračování s názvem Alto’s Odyssey hodně očekává. Nejprve vyšla na iOS, kde sklidila velmi kladné ohlasy a nyní se konečně dostává i na Android. A to s příjemnou změnou. Za iOS verzi musí lidé platit, Android verze je ke stažení zdarma.

Alto’s Odyssey můžete na Androidu hrát zdarma již dnes

Stejně jako v Alto’s Adventure, i zde v Odyssey se nemění jádro hry. Stále se jedná o hru typu “endless runner”. V překladu tedy “utíkáte nekonečně dlouho”. Během se to přímo nazývat nedá, zde jezdíte. V prvním díle to bylo na sněhu, v druhém už je to na písku. Právě změna prostředí je jednou z mnoha novinek. Nechybí ani intuitivní ovládání, různé triky, sbírání mincí atd.

Alto’s Odyssey – Android Trailer – Available Now on Google Play!

Alto's Odyssey – Android Trailer – Available Now on Google Play!

Pěkná grafika zůstává přesně taková, jak to u her z vydavatelství Noodlecake Studios můžeme znát. Soundtrack hry je rovněž povedený. To, že jde o kvalitní hru, nasvědčuje i průměrné hodnocení 4,8 a i když je hra vydaná téměř chvíli, tak se v době psaní tohoto článku jednalo o průměrné hodnocení více než 13 tisíc hráčů.

Jak už jsme naznačili výše, Android verze je ke stažení zdarma. Má to oproti iOS verzi však háček s tím, že ve verzi zdarma uvidíte reklamy. Ty se dají odstranit po zaplacení částky v reálných penězích. Poté již bude hra identická jako na iOS a žádné reklamy neuvidíte.

Alto's Odyssey
Alto's Odyssey

Hráli jste první díl Alto’s Adventure? Vyzkoušíte si i druhý díl s názvem Alto’s Odyssey?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)