Chystaný Honor X30 Max prý nezkrotíme malýma rukama

Honor X30 MAX velikost displeje

Značka Honor je i přes přetrvávající podezření na úzké napojení na firmu Huawei aktuálně na vzestupu. Oficiální odtržení od mateřské společnosti umožnilo vrátit do těchto mobilů Google aplikace a služby, což je pro působení na celosvětovém trhu zásadní věc. Poslední představené modely Honor 50 a Honor Magic 3 v tomto ohledu bodovaly a chystá se další velký telefon. A myslíme opravdu VELKÝ. Mluví se o modelu s názvem X30 Max, jehož velikost displeje by měla přesáhnout hranici sedmi palců.

Honor X30 MAX specifikace Weibo Bald Panda

Na sociální síti Weibo se od jednoho z “leakerů” objevilo hned několik informací k tomuto telefonu. Patří mezi ně 6000mAh baterie, 22,5W nabíjení, čipset MediaTek Dimensity 900 5G, hlavní 64megapixelůvý fotoaparát a v neposlední řadě právě i úhlopříčka displeje. Ta by údajně měla činit 7,09 palce. Jestli se informace potvrdí, budeme mít co dočinění s jedním z největších mobilů letoška. Podle dřívějších odhadů se Honor X30 Max (a případně další mobily v této sérii) oficiálně ukáží v první polovině listopadu.

Jaký největší mobil (podle palců displeje) jste měli?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)