Honor X20 SE představen. Láká na nízkou cenu a solidní parametry

honor telefon

Společnost Honor před pár dny představila nový telefon Honor X20 SE. Jedná se o telefon střední třídy, který nabízí rychlé nabíjení, tři fotoaparáty nebo poměrně velký displej. Pojďme se na něj tedy podívat.

Honor X20 SE je střední třída s podporou 5G

Přední stranu telefonu pokrývá 6,6″ LCD displej s Full HD+ rozlišením, přičemž jej narušuje průstřel uprostřed, kde se nachází 16 MPx selfie kamerka. Čtečka otisků prstů se vzhledem k použitému displeji nachází na pravé straně v power tlačítku. Na zadní straně se pak nachází tři fotoaparáty. Ten hlavní disponuje rozlišením 64 MPx a dopomáhají mu dva 2 MPx snímače – jeden makro a druhý hloubkový.

Srdcem telefonu je čipset MediaTek Dimensity 700 s podporou 5G, kterému dopomáhá buď 6 nebo 8 GB RAM a 128 GB úložiště. Bohužel se zde nenachází slot na microSD kartu. O výdrž se pak stará 4 000 mAh baterie s podporou 22,5 W nabíjení. Systémem je pak Magic UI 4.1, který je založený na Androidu 11. Základní varianta telefonu stojí 1 799 CNY, což je asi 6 000 korun bez daně.

Jak se vám telefon líbí?

Zdroj: hihonor.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)