Obří Honor X10 Max 5G spatřen v benchmarku Geekbench. K představení dojde za pár dní

honor x10 max 5g

Honor X10 Max 5G bude oficiálně představen již příští týden a dnes byl spatřen v benchmarku Geekbench. Ten potvrzuje přítomnost čipsetu Dimensity 800 (označován jako MT6873), který je schopným konkurentem na poli střední třídy. Navíc podporuje 5G sítě. Co dalšího jsme se dozvěděli?

V jednojádrovém testu získal telefon 539 bodů, což je jen o pár procent méně, než získal Snapdragon 765G. Co se týče multijádrového testu, získal zde telefon 2186 bodů, což je poměrně slušný výsledek. Honor X10 Max nese kódové označení “King Kong” a k představení má dojít již 2. července. Známe také specifikace hlavního fotoaparátu. Má mít 26 mm objektiv a světelnost f/1,8, přičemž rozlišení bude 48 megapixelů. Kromě toho se dočkáme také Honor 30 Youth, který bude s největší pravděpodobností prodáván na západě jako Honor 30 Lite.

honor x10 max 5g geekbench

Cena by se měla pohybovat okolo 1 600 CNY, tedy asi 5 400 korun bez daně. Bude se tak jednat o jeden z vůbec nejlevnějších 5G telefonů na trhu. Můžeme očekávat, že telefon bude ještě o něco větší, než například Galaxy S20 Ultra, který disponuje 6,9″ displejem.

Co říkáte na výsledek Honor X10 Max 5G v Geekbench?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)