Honor View 30 má nabídnout 60 Mpx fotoaparát. Co dalšího víme?

honor view 30

Nedávno jsme vám psali o tom, že Honor chystá novou vlajkovou loď View 30, která má být odlehčeným modelem Huawei Mate 30. Z první zprávy víme, že View 30 nabídne nejnovější čipset z dílny Huawei – Kirin 990, podporu 5G sítí či OLED displej s QHD rozlišením. Dnes se vynořují nové informace ohledně fotoaparátu a rendery.

Jeden z leakerů na Twitteru odhalil údajné specifikace nové vlajkové lodi a přiložil k nim také render. Honor View 30 údajně nabídne baterii o kapacitě 4 000 mAh s podporou rychlého 22,5W nabíjení a 15W bezdrátového nabíjení. Zadní stranu má pak zdobit trojitý fotoaparát, přičemž primární snímač má disponovat rozlišením 60 megapixelů.

honor view 30 render

Kromě základního modelu chystá společnost také View 30 Pro. Ten má disponovat kvalitnějším OLED displejem a fotoaparát má mít jednu čočkou navíc. Celkem se tak dočkáme hned čtyř čoček s rozlišením 60 megapixelů. Výdrž baterie bude přibližně stejná, jelikož má telefon disponovat kapacitou 4 200 mAh. Dostaneme však možnost nabíjet telefon ještě rychleji, než v případě klasického modelu. Leaker hovoří o rychlém dobíjení s výkonem až 40 W a taktéž poukazuje na to, že budou oběma modelům chybět Google aplikace, což zřejmě nikoho nepřekvapí.

Těšíte se na Honor View 30?

Zdroj: firstpost.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)