Honor rozšíří portfolio produktů: Společnost připravuje chytrou TV

honor tv

Další mobilní společnost připravuje Smart TV. Po Xiaomi, které již několik let prodává chytré televize a OnePlus, které oznámilo výrobu v minulém roce, se nyní dostává i na Honor TV. Oznámení bychom se měli dočkat již v dubnu.

Smart TV Honor uvidíme ještě v roce 2019. Společnost chce konkurovat Xiaomi

Chytré televize Xiaomi mají obrovský úspěch na každém trhu, kde se oficiálně dají koupit. Česko mezi ně bohužel zatím nepatří. Brzy tu ale možná uvidíme chytré televize od jiných výrobců telefonů. A přesněji od OnePlus a Honoru. Prvně jmenovaná společnost oznámila již v minulém roce, že chystají rozšíření produktů, které prodávají.

smart tv chytra televize

Televize od OnePlus má obsahovat chytrého asistenta a využívat propojení s OnePlus telefony. A to třeba k zobrazení informací z telefonu na TV, pokročilého ovládání TV pomocí telefonu apod. Společnost přislíbila i dlouhou podporu po dobu pěti let a perfektní poměr ceny a výkonu, podobně jako to můžeme vidět u Xiaomi televizí.

O Huawei nebo Honor televizích už se mluvilo před několika měsíci. Podle posledních informací se nejprve dostane na Honor TV s úhlopříčkou 55 palců. Opět se plánuje využití umělé inteligence a propojení s chytrou domácností. Z toho jde vidět, že mobilní výrobci chtějí z televizí vytvořit centrum chytré domácnosti.

Huawei navíc nedávno oznámil, že vytváří nového chytrého hlasového asistenta, který je určen pro globální trh. V pozdějších verzích by tak mohl nahradit Asistenta Google či Amazon Alexu. Nicméně vytvořit kvalitního hlasového asistenta není vůbec jednoduché, vidět to můžeme třeba i u Bixby asistenta od Samsungu. I když se neustále zlepšuje, tak výše zmíněná konkurence od Googlu i Amazonu je na tom mnohem lépe.

Těšíte se na chytré televize od Honoru či OnePlus?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)