Půjde i Honor do “ohebňáků”? Registrace to naznačují

honor-ohebne-telefony-registrace-nazvy

Zdá se, že i čínská značka Honor, která se před několika měsíci odpoutala od původní mateřské firmy Huawei, začne vyrábět ohebné telefony. Hovoří o tom několik produktových názvů, které si společnost zaregistrovala u patřičných institucí. Těmi názvy jsou Honor Magic Fold a Honor Magic Flip, což odpovídá například označování flexibilních mobilů od Samsungu. Telefony by prý mohly na trh dorazit už letos, případně v prvním kvartálu roku 2022.

Registrace zmíněných názvů proběhla v Číně a pravděpodobně z nich jde vyčíst alespoň základní konstrukční typ obou přístrojů. Pokud budeme vycházet ze Samsung označování, Fold bude vertikálně otevírací, Flip zase naváže na “véčkový” styl. Nové registrace dokonce neukazují jen na dva ohebné telefony značky Honor. Firma si nechala zapsat také názvy Honor Pen, Honor Pad a Honor Flex. Třetí jmenované zařízení by mohlo představovat telefon s rolovatelnou konstrukcí. Uvidíme, s čím se výrobce, který se nedávno opět dostal například i k původně zapovězeným Google aplikacím, vytasí.

Které ohebné telefony se vám zatím nejvíc líbí?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)