Honor Magic6 Pro se odhaluje. Unikají specifikace!

Honor
  • Honor Magic6 Pro bude poháněný procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3
  • Na internet se nyní dostala celá řada specifikací, výrobce nebude mít radost
  • Honor Magic6 Ultimate? Letošní generace k nám nedorazila, možná se Honor polepší

Honor má na rok 2024 obrovské cíle a nebude snadné je splnit. V letošním roce zaznamenal výrobce výrazný růst, ten ale nemůžeme přeceňovat, z menších čísel je to zkrátka jednodušší, těžko růst o sto procent zaznamená Samsung, Apple nebo Xiaomi. Pomůže k úspěchu Honor Magic6 Pro?

Honor Magic6 Pro nabídne OLED displej, kterému nechybí podlouhlý výřez, obsahující dvojici předních fotoaparátů. Těšit se můžeme na pokročilé skenování obličeje, které zajistí rychlé odemykání telefonu. Už z výroby telefon poběží na operačním systému Android 14, který je doplněný o uživatelské rozhraní MagicOS 8.0. Právě tuto kombinaci teď výrobce začíná testovat v Číně u řad Magic4 a Magic5. Testování ale přichází v době, kdy další výrobci dávno uvolnili stabilní verzi Androidu 14, v tomto směru bude muset Honor ještě zapracovat, pokud se chce posunout v prodejích kupředu.

Magic5Ultimate

Kdo nabídne v roce 2024 nejlepší fotoaparát?

Už od začátku víme, že Honor Magic6 Pro bude poháněný procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, hodně se bude spoléhat na AI. Velká očekávání vzbuzuje fotoaparát, hlavní snímač by měl být jednopalcový OV50K OmniVision. Ale na fotoaparát se v roce 2024 chtějí zaměřit všichni výrobci a bude zajímavé sledovat, kdo to dotáhne nejdále.

Osobně bych si v tomto směru na Honor Magic6 Pro nevsadil, na druhou stranu ale budou fotografie jistě výborné. Na závěr můžeme zmínit podporu pro satelitní komunikaci a certifikaci IP68, těšit se můžete na odolnost proti vodě a prachu. Ale bude to stačit na úspěch? Záleží na ceně a dalších parametrech, konkurence nespí…

Těšíte se na Honor Magic6 Pro?

Zdroj: gizmochina

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)