Honor své novinky představí na MWC! Co všechno ukáže?

Honor
  • Už za měsíc proběhne v Barceloně tradiční Mobile World Congress
  • Na akci představuje zajímavé novinky celá řada společností
  • Pozvánky začal rozesílat Honor, ukáže řadu vlajek

Huawei a Honor, kdysi nerozlučná dvojka se společným majitelem, v současnosti velcí soupeři s nemalými ambicemi. Huawei zatím (přesně podle očekávání) dokázal získat zpět ztracené pozice v Číně, Honor by v roce 2024 rád uspěl globálně a zvýšil svůj podíl na trhu.

Cesta k tomu nebude jednoduchá, ostatně ukažte mi nějakého výrobce, který by svůj podíl během letošního roku zvýšit nechtěl. Spokojený je snad jen Apple, který se v loňském roce stal největším výrobcem telefonů na světě. Honor se bude chtít ukázat na veletrhu MWC, kde ukáže spoustu topmodelů!

V hlavní roli bude řada Magic6, jejíž oficiální představení už sice máme za sebou, ale globální premiéru si telefony odbydou až v Barceloně. V poslední době jde touto cestou stále větší počet čínských výrobců, nejprve proběhne premiéra pro místní trh a teprve s odstupem několika měsíců následuje premiéra globální.

Jinak tomu není ani tentokráte, připomeňme alespoň, že novinky spoléhají na Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, skvěle vypadá AMOLED displej s podporou LTPO technologie a maximálním jasem 5000 nitů! Hodně zvědaví jsme na teleobjektiv s rozlišením 180 megapixelů.

Nebudou to ale jediné novinky, které výrobce do Barcelony přiveze. Velké očekávání vzbuzuje řada Magic V2, kam patří rovněž nejnovější člen rodiny Porsche Design. Opět platí, že výrobce už telefony oficiálně představil, jeden podstatný údaj nám ale pořád ještě chybí. Ten nejdůležitější, cena. Tu známe jen u modelu Magic V2, vyjde na 48 990 korun a výrobce k němu přidá herní konzoli Nintendo Switch OLED. Všechny novinky jsou na první pohled skvěle vybavené a zařadí se k nejlepším a nejzajímavějším telefonům současnosti.

Honor Magic V2 RSR PORSCHE DESIGN

Honor Magic V2 RSR PORSCHE DESIGN

Konkurence je ale v této oblasti obrovská, světu nejdražších telefonů pevně vládne Apple, Samsung už začal prodávat dlouho očekávanou řadu Galaxy S24 a na svou šanci číhá Xiaomi, které by globální představení řady Xiaomi 14 rovněž mohlo směrovat na veletrh MWC. Zapomenout nesmíme ani na OnePlus 12, které zatím u zákazníků boduje. Jsem zvědav, jakou cenovou politiku nakonec výrobce zvolí. Z mého pohledu by ale měl pečlivě přemýšlet, šanci uspět u zákazníků může mít jen jednu…

Těšíte se na vlajkové lodě Honor?

Zdroj: Honor

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)