Honor bude mít na MWC ambice. Nejspíš si vyšlápne rovnou na Samsung

Galaxy MWC Magic Honor

Společnost Honor sice dosud oficiálně nepotvrdila svou účast na veletrhu MWC 2023, který se bude tradičně konat v Barceloně, avšak na oficiálním webu se nyní objevil teaser, který prozrazuje, že se telefonů čínského výrobce dočkáme.

Jeden z leakerů se s námi podělil o obrázek, na kterém vidíme slogan “Go beyond the Galaxy to witness the real Magic”, což by se dalo volně přeložit jako “Překonejte galaxii, abyste viděli skutečnou magii”, z čehož vyplývá, že nový model Magic půjde po krku telefonům od Samsungu. Honor tedy rozhodně nemá malé ambice. Ostatně už několikrát ukázal, že umí dělat i špičkové smartphony, viz třeba Honor Magic4 Ultimate.

Honor Magic MWC

Ti bystřejší z vás jistě zaznamenali, že se na obrázku nachází také vůbec první snímek černé díry, který zachytil teleskop Event Horizon v loňském roce. Jsme velice zvědaví, s čím se Honor nakonec ukáže a zda bude skutečně konkurovat těm nejlepším smartphonům na trhu.

Koupili byste si vlajkovou loď od Honoru?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)