Honor Choice Earbuds X3 jsou levná sluchátka s aptX a aktivním potlačením hluku

Honor Choice Earbuds X3

Společnost Honor nás v poslední době nepřestává zásobovat novinkami. Po tabletu s příznivým poměrem cena / výkon Honor Pad X8 a typickém zástupci nižší-střední třídy s nadstandardním displejem v podobě smartphonu Honor X40 si pro nás výrobce připravil velmi zajímavá TWS sluchátka. Honor Choice Earbuds X3 zaujmou nízkou cenou, dlouhou výdrží i zajímavými funkcemi jako je ANC.

Honor Choice Earbuds X3 s podporou aptX

Právě ANC, neboli aktivní potlačení hluku, bude bezesporu jedním z lákadel nových “skutečně bezdrátových” sluchátek od Honoru. Zvládnou přitom potlačit hluk o síle až 40 dB a podporují několik režimů. Neméně zajímavá je pak podpora kodeku Qualcomm aptX, která je u levných sluchátek poměrně nezvyklá. K telefonu se sluchátka připojí prostřednictvím Bluetooth 5.2 a podporují připojení až ke dvěma zařízením současně.

Honor Choice Earbuds X3

Uvnitř špuntových sluchátek se “stopkovým” designem se ukrývají 12mm měniče. Konstrukce jednotlivých sluchátek potěší odolností IP54, pot či mírný déšť by jim tak neměl činit problém.  Ovládat přehrávání hudby z vašeho smartphonu pochopitelně můžete také s pomocí prvků citlivých na tlak – je zde tedy přítomno dnes tak populární, i když ne vždy zrovna přesné dotykové ovládání. Výdrž sluchátek ve spojení s nabíjecím pouzdrem by měla dosahovat slušných 36 hodin, s výdrží samotných sluchátek se však výrobce nepochlubil. Honor Choice Earbuds X3 se mají začít prodávat na domácím trhu za v přepočtu 870 Kč bez DPH.

Jak se nová sluchátka Honor líbí vám?

Zdroj: Gizmochina.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)