TOPlist

Super akce: Dva žádané Honor mobily můžete mít za cenu jednoho

Honor akce mobil zdarma Magic5 Honor 70 O2

Český operátor O2 odstartoval 2. května velmi zajímavou slevovou akci, díky které mohou zájemci pořídit s velkým zvýhodněním populární telefony značky Honor. Ve dvou případech je k jednomu mobilu automaticky druhý zdarma. Akce se týká telefonů z vlajkové série Honor Magic5, středně vybaveného modelu Honor 70 Lite a levného smartphonu Honor X6.

„Pořiďte si vlajkový mobilní telefon s top profi foto výbavou Honor Magic5 Pro a k tomu máte u operátora O2 praktický mobil s elegantním designem Honor 70 Lite v hodnotě 5 990 Kč zdarma jako dárek! A ještě pořád přemýšlíte o designovém a super odolném Honor Magic5 Lite s displejem z kategorie vlajkové lodi? Teď k němu navíc dostanete zdarma ještě jeden mobil, elegantní Honor X6!“ láká čínský výrobce na nabídku u českého operátora.

Na stole je také jedna klasická sleva. Již zmiňovaný Honor 70 Lite se dá od května u O2 pořídit se slevou 500 Kč. Všechny nabídky platí do vyprodání zásob.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Která kombinace vás zaujala víc?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)