Zajímavý Honor 50 bude brzy představen v Evropě. Počítá se i s Google službami

honor 50

Řada Honor 50 byla v Číně představena již v červnu a jednalo se o velký restart této značky. Generální ředitel později naznačil, že se dočkáme také globálního uvedení, které je naplánováno někdy na čtvrté čtvrtletí letošního roku. Dnes jsme se konečně dozvěděli konkrétnější datum.

Evropské představení telefonu Honor 50 proběhne brzy

Dle PR oddělení firmy se telefon nejprve dostane do Velké Británii a později se objeví také v Evropě. Globálního uvedení bychom se měli dočkat již 26. října, přičemž dostupnost v jednotlivých zemích bude ještě upřesněna. Bohužel však zatím nepadla žádná zmínka o cenách. Může se ale jednat o poměrně zajímavý nákup. Klasický Honor 50 dostal 6,57″ OLED panel se 120Hz obnovovací frekvencí, 108MPx hlavní snímač a čipset Snapdragon 778G.

Honor 50 Full Review – Back from the dead!

Honor 50 Full Review - Back from the dead!

Samozřejmě můžeme také počítat s Google službami. Bohužel to bude zřejmě jediná varianta, která bude globálně k dispozici. S Pro verzí, která má větší displej a rychlejší nabíjení se zřejmě nepočítá.

Dali byste šanci dalšímu Honor telefonu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)