TOPlist

Honor 200 Pro zaujme vzhledem, výkonem a 50násobným přiblížením. Líbí se vám?

Honor 200 Pro
  • Honor připravuje novinku se zajímavým designem a slibnou výbavou
  • Podobá se nedávno uvedené řadě Huawei Pura 70
  • Honor 200 Pro zřejmě nabídne špičkový procesor a schopné fotoaparáty

Na francouzský trh se před nedávnem relativně v tichosti dostal smartphone Honor 200 Lite, který má nicméně být jen jedním článkem z nové řady. Jeho výrobce má aktuálně v přípravě také model Honor 200 Pro, jenž se má dle dřívějších spekulací podívat také do zemí mimo domovskou Čínu, kde se představí prvně. Momentálně máme k dispozici jeho rendery a také zhruba víme, jakou výbavu by mohl nabídnout.

Oficiálně vypadající rendery telefonu Honor 200 Pro na sociální síti X zveřejnil uživatel vystupující pod jménem @myplace_myworld. Svou zadní stranou, hlavně tedy rozmístěním jednotlivých snímačů v kamerovém ostrůvku, model připomíná nedávno odhalené telefony řady Huawei Pura 70. Zdánlivě se dočkáme tří fotoaparátů – hlavního, širokoúhlého a teleobjektivu – přičemž podporován bude až 50násobný digitální zoom. Zpracování zad je zajímavé i s ohledem na použité materiály, Honor podle všeho zkombinuje sklo a umělou kůži.

V minulosti se proslýchalo, že by Honor 200 Pro mohl dorazit s čipsetem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, díky němuž by nabídl špičkový výkon. Potěšit může i rychlým nabíjením baterie, jež podle všeho bude až 100W. Zda bude podporováno i bezdrátové nabíjení, není jasné. Uznávaný insider @RODENT950 dříve hovořil také o prohnutém displeji, ostrůvku se dvěma selfie kamerami a proměnlivé cloně hlavního snímače.

Jak se Honor 200 Pro líbí vám?

Zdroje: X (1, 2), GSMArena, Notebookcheck

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)