Novinky od Honoru nabídnou unikátní design fotoaparátů

Honor100
  • Honor představí nové modely už 23. listopadu
  • Těšit se můžete na dva modely, Honor 100 a Honor 100 Pro
  • Design fotoaparátů vypadá skvěle, Honor se nebojí experimentů

Honoru se po osamostatnění od Huawei daří stále více, prodeje neustále rostou a investice do vlastního vývoje se výrobci vyplácejí. Už příští týden představí dva nové modely, konkrétně Honor 100 a Honor 100 Pro. Těšit se můžete na výkonné procesory a rychlé nabíjení, nejvíce nás ale zaujal unikátní design fotoaparátů.

U obou novinek vypadá báječně a proti konkurenci zaujme na první pohled a myslím si, že Honor zvolil správný směr. O budoucím úspěchu novinek nerozhodne jen design, v dnešní době jsou ale takto netradiční řešení vzácná. Vyšší model by měl spoléhat na procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, to zajistí spoustu výkonu za všech okolností.

Nejnovější generaci procesoru od společnosti Qualcomm si Honor nechává až pro budoucí vlajkovou loď. Představení modelů Honor 100 a Honor 100 Pro proběhne už příští týden, snad si pro nás výrobce připraví další příjemná překvapení… Honor je stále silnější nejenom ve střední třídě, hodně pozornosti věnuje skládacím telefonům a nebojím se říci, že v této oblasti už patří na trhu k lídrům.

Líbí se vám řešení fotoaparátů, které Honor zvolil?

Zdroj: gsmarena

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)