Největší a nejvýkonnější chytrý Google reproduktor je v parádní slevě

Home Max Black Friday sleva

Slevové šílenství jménem Black Friday se vám nejspíš nevyhnulo a možná už na něj jste i alergičtí. Hlavně proto, že z něj někteří čeští prodejci dělají skoro celoroční záležitost a slibované slevy vlastně ani často slevami nejsou. Ale to nechejme stranou. Když se ohlédneme do zahraničí k velkým značkám, tak u nich má tento pojem stále svou původní podobu. A její tedy vhodné věnovat pozornost. Aktuálně vyskočil jeden zajímavý tip, který si určitě nemůžeme nechat pro sebe. Jedná se totiž o chytré zařízení od Googlu. Parádní Black Friday sleva se nyní týká reproduktoru Home Max.

Google Home Max Black Friday sleva

Chytré zvukové zařízení, které běžně stojí 299 dolarů v USA a 290 eur (cca 7 650 Kč) v Evropě, jde nyní sehnat podstatně levněji. Mnohem větší radost mají z této Black Friday nabídky v USA, kde cena spadla o 150 dolarů, tedy v podstatě na polovinu. V Evropě, tedy například i v Německu, odkud se dají šikovně objednat Google produkty i do ČR, sleva činí 52 eur. Jde o mnohem výhodnější nabídku, ale stále je to ušetřených cca čtrnáct stovek, což jistě potěší. V rámci Black Friday není sleva jen na Home Max, ale i na další Google zařízení. V německém e-shopu jde o další dva reproduktory a herní sestavu Stadia. V USA je v akci mimo jiné i pátý Pixel.

Na jakou opravdu výhodnou cenu jste při Black Friday narazili?

Zdroj: Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)