Hola Unblocker: zakázané ovoce z Google Play i v ČR!

Google Play CR – knihy filmy casopisy hudba

Těšíte se, až bude Google Play v plné verzi fungovat i v České Republice a vy si tím pádem budete moci půjčit nějaký ten film, přečíst knížku na vašem zařízení, či neomezeně poslouchat hudbu? Oficiální spuštění je prozatím v nedohlednu, existovaly sice spekulace, že Google představí obchod v plné verzi na svém YouYube hangoutu, který se konal v dubnu. Veškeré spekulace byly bohužel velmi brzy vyvráceny. Nezbývá nám tedy nic jiného, než čekat. Jedinou možnou nápovědou může být kompletní překlad Google Play do češtiny, který by mohl naznačovat přípravy pro oficiální spuštění v ČR.

Hudba filmy z Google Play

My pro vás ale máme jedinečné řešení, které vám umožní dostat se k jinak nedostupnému obsahu a podívat se, co Google nabízí v sekcích filmy, časopisy, hudba … . Při troše štěstí se vám také povede půjčit si nějaký film, nebo dokonce si i poslechnout nějakou tu hudbu.

Gplay

Veškeré informace pro vás připravujeme v nadcházejícím článku. Těm z vás, kteří se už stejně jako my nemohou dočkat, napoví tento odkaz. Návod a podrobnosti jak na to už brzo na Svět Androida.

Abych uvedl spekulace na pravou míru. Google Play v České Republice stále není. Připravovaný článek bude návod, jak blokaci obejít a dostat se tak k zakázanému obsahu i u nás.

Hola Unblocker Google Play

Mátě už zkušenosti s nástrojem Hola Unblocker? Budeme rádi, když o ně podělíte v komentářích.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)