TOPlist

Parádní hodinky Xiaomi Mibro A1 nestojí ani tisícovku a vydrží nabité přes měsíc

xiaomi mibro a1

Hodinky Xiaomi Mibro Air jsme pro vás před nějakým časem testovali. Nyní firma vydala nový model, Xiaomi Youpin Mibro A1, který se chlubí kulatým displejem, nejrůznějšími senzory a poměrně nízkou cenou, která se blíží spíše klasickým náramkům, nežli chytrým hodinkám. Pojďme se na ně tedy společně mrknout.

Xiaomi Youpin Mibro A1 jsou k zakoupení na Aliexpressu

Jak již bylo řečeno v úvodu, hodinky disponují kulatým displejem o velikosti 1,28 palce a rozlišením 240 x 240 pixelů. Můžete je ovládat přímo přes dotykový panel, přičemž na pravé straně se nachází další dvě tlačítka. Samozřejmostí je pak snímání srdeční frekvence nebo saturace kyslíku v krvi.

Na výběr je také hned z několika sportovních režimů a musíme zmínit také 5 ATM vodotěsnost, což nebývá u takto levného zařízení samozřejmost.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

levné hodinky xiaomi

Při běžném používání mají dle výrobce vydržet nabité až 15 dní, pokud přepnete do úsporného režimu, vydrží až 45 dní. K dostání jsou už nyní na e-shopu Aliexpress a to za cenu asi 1 000 korun.

Mibro A1: The $30 Smartwatch Revolution? (REVIEW)

Mibro A1: The $30 Smartwatch Revolution? (REVIEW)

Jaký máte názor na levné chytré hodinky?

Zdroj: notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)