Nové hodinky TAG Heuer budou jak mechanické, tak i chytré

Hodinky TAG Heuer

Švýcarské hodinky TAG Heuer mají mít v nové verzi speciální modulární design s Android Wear 2.0. Mělo by se dát u nich jednoduše měnit mezi chytrým a klasickým mechanickým ciferníkem.

Hodinky TAG Heuer přistupují k problému jinak

Rychlá změna mezi chytrými a klasickými hodinkami by byl určitě zajímavý přístup, jak tvořit chytré hodinky. Obvykle se dají hodinky upravit například jiným řemínkem, ale zatím nikdy tím, že se odstraní chytrost. To by se dalo využít například na společenských akcích, kde se chytré hodinky moc nehodí, anebo v případě, že plánujete cestu někde, kde nemůžete nabít své hodinky.

TAG Heuer Connected – ilustrační 1

CEO společnosti TAG Heuer v nedávném rozhovoru řekl, že chytré hodinky se prodávaly třikrát lépe, než očekávali. Nová generace hodinek by kromě modulárních ciferníků měla přinést také větší jas displeje a různé velikosti. Zatím není přesně jasné, kdy se nové hodinky odhalí, nicméně spekuluje se o datu 14. března. Dá se ale očekávat, že tyto hodinky nebudou zrovna levné. Například momentální “chytrý model” TAG Heuer stojí 37 tisíc korun.

Uvítali byste podobné řešení i u jiných chytrých hodinek?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)