TOPlist

Hodinky Samsung Gear S3 stihnou Vánoce. Cena nebude nízká

hodinky Samsung Gear S3

Chytré hodinky Samsung Gear S3 míří do českých prodejen. Oficiálně budou dostupné 2. prosince. A to v obou verzích, jak robustní Gear S3 frontier verzi, tak i elegantní Gear S3 classic verzi.

Hodinky Samsung Gear S3 budou v prosinci v ČR

Samsung Gear S3 v sobě kombinují to nejlepší, co se dá v chytrých hodinkách sehnat. Zájemci si oproti Gear S2 musí trochu připlatit, doporučená maloobchodní cena je 10 990 Kč u obou variant.

„Gear S3 jsou významným přírůstkem v portfoliu chytrých hodinek a jsou inspirované klasickými hodinkami tradičních výrobců proto, aby mohly uživatelům nabídnout prémiový a nadčasový vzhled,” řekla Younghee Lee ze společnosti Samsung v tiskové zprávě.

Samsung Gear S3-3

Obě varianty chytrých hodinek jsou kompatibilní se standardními hodinkovými řemínky s roztečí 22 mm. Podporují také funkci Always On Watch, pomocí které se stále zobrazuje čas, aniž by se displej zhasínal.

Hodinky mají odolnost vůči vodě a prachu, splňují stupeň krytí IP68. Robustnější varianta frontier splňuje také armádní standard odolnosti MIL-STD-810G. V hodinkách je také zabudována GPS a další senzory. Baterie by měla na jedno nabití vydržet 4 dny. Jak to vše bude fungovat ve skutečnosti, si ale musíme počkat na recenzi, která již zanedlouho bude k dispozici na našem webu.

[aps_product_sz id=“409479″]

Máte hodinky Samsung Gear? Jste s nimi spokojení?

Zdroj: TZ.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)