Hodinky Samsung Gear S2 obdržely velkou aktualizaci

Hodinky Samsung Gear S2 – náhleďák

Samsung vydal poměrně bohatou aktualizaci pro chytré hodinky Samsung Gear S2. V ní přináší několik zajímavých funkcí, které přišly s hodinkami Gear S3.

Hodinky Samsung Gear S2 se přiblíží svému nástupci

Nová aktualizace přináší například ciferníky z Gear S3, které se dají stahovat z obchodu, dále také více možností, pro otáčení ciferníku. Jako příklad se uvádí přijmutí/odmítnutí hovoru, stopnutí budíku, časovače nebo upozornění.

Samsung Gear S2 - první nabídka možností

Vylepšila se také možnost vkládání textu přes hodinky. Gear S2 podporuje režim psaného textu, které pak hodinky konvertují jako text, případně jdou věty také diktovat hlasem.

Mezi další aktualizované funkce patří úprava aplikace S Health, která dostala novinky z Gear Fit2, a to včetně lepšího rozpoznávání aktivity. Podpora widgetů aplikací jako Uber také přibyla a navíc se vylepšily i ostatní widgety, které už v hodinkách jsou. Jako poslední pak přibyla možnost určeným kontaktům poslat údaje o své poloze v případě nouze. Samotné hodinky Samsung Gear S2 se nyní na českém trhu dají koupit za cenu zhruba 6,5 tisíce korun.

Co říkáte na nové funkce pro Gear S2? Která vám přijde nejužitečnější?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)