Z aplikace Samsung Health mizí tři funkce. Které to jsou a jaký je důvod?

Hmotnost Potraviny Kofein Samsung Health 2

Mobilní aplikace Samsung Health je skvělým pomocníkem, který uživatelům pomáhá sledovat zajímavé či dokonce důležité zdravotní a sportovní metriky. Ať už v kombinaci s chytrými hodinkami či náramky, nebo prostřednictvím zadávání manuálních dat. Nyní z tohoto populárního nástroje zmizí tři funkce, které jsou závislé právě na ručním zadávání dat. Jsou to metriky Hmotnost, Potraviny a Kofein, které z aplikace Samsung Health zmizí. A to již v nadcházející verzi v6.11 u aplikace a v4.1 u hodinek.

hmotnost potraviny kofein Samsung Health screen

Zprávu o tomto kroku obdrželi nejprve zákazníci v Německu, pak putovala do dalších států. Už jsme ji našli i v české verzi. Jihokorejská firma upozornila, že ciferníky a widgety, které data z těchto tří zdrojů berou, je zobrazovat přestanou. Samsung však vůbec nevysvětlil, proč už položky Hmotnost, Potraviny a Kofein v aplikaci Health nadále nebudou. Můžeme leda spekulovat, že jde o plnění nějakých přísnějších podmínek. Jinak nevíme, proč by je tam firma nenechala. I kdyby o ně byl třeba malý zájem.

Používali jste tyto položky v Samsung Health?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)