Hlasuj a dostaň Android RoadShow do svého města [aktualizováno]

IMG_0991

Samsung Galaxy S IV, HTC One, Asus PadFone Infinity a další. Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet jeden z těchto nabušených přístrojů, vyhrát hodnotné ceny a dozvědět se novinky ze světa Androida, které jinde nenajdete? Pak je spojení Android RoadShow akce, na které musíte být. Pozor – letos si zvolíte vy, do kterého města přijedeme!

EDIT: Aktuálně připravujeme vše potřebné pro spuštění Android RoadShow 2013. V onom mezidobí, než bude vše připraveno ke spuštění, jsme vám dali možnost sami si zvolit, která města s naší super akcí navštívit.
O městech bude rozhodnuto a hlasování ukončeno, pokud nastane jedna z těchto podmínek:

 • datum 30. 4. 2013
 • 5000 hlasujících
 • v redakci bude připraveno vše potřebné k odstartování Android RoadShow 2013

Největší soustředění androidích fanoušků a přístrojů – to je Android RoadShow

Dáte-li pod jednu střechu desítky androidích zařízení a stovky nadšenců mobilních přístrojů, vznikne jedinečná akce, kterou pořádá náš portál – Android RoadShow.

Co vše může na této akci člověk zažít a proč tuto akci nesmí vynechat?

 • prohlédne a vyzkouší si ta nejlepší zařízení, která ještě nemusí být ani v prodeji
 • vyhraje špičkový přístroj se systémem Android
 • dozví se jedinečné informace od odborníků ve svém oboru
 • nabitý program přednášek poučí, ale i zabaví
 • dostane možnost vyzpovídat zástupce výrobců mobilních přístrojů
 • může si vyzkoušet roli pilota kvadrokoptéry Ar. Drone 2
 • setká se s redaktory portálu SvětAndroida.cz
 • setká se se spousty dalších fanoušků systému Android
 • vstup na akci je úplně zdarma

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DSC_3425

android-roadshow-htc

Letos si vy zvolíte, do jakého města přijedeme

Letošní Android RoadShow bude ve znamení několika změn – nejdůležitější je výběr místa, protože letos vy zvolíte, do jakého města přijedeme! Dočkáme se také návštěvy většího počtu výrobců, nového generálního partnera, hodnotnějších cen do soutěže nebo více přednášek, které budou lepší, a každý výrobce si pro publikum připraví 5minutový souboj. Pro zvědavce bude připraven také foto koutek a testy výkonů mobilních přístrojů.

Loňský rok ve znamení největších měst Loňský rok ve znamení největších měst

Letos vyberete 6 měst, kam zavítáme

Chcete, aby náš tým přijel s androidí armádou do vašeho bydliště? Rozhodli jsme se, že letos necháme na vás, která města vyhrají. Stačí zahlasovat pro to své a doufat, že se udrží do šestého místa v hlasování.

Hlasování probíhá na oficiálních stránkách akce – www.AndroidRoadshow.cz.

Android-RoadShow-hlasovani

Co bylo k vidění na loňské pouti Android RoadShow?

Desítky přístrojů si mohl osahat každý

Hlavním lákadlem byly jistě mobilní přístroje, kterých jsme přivezli do každého města desítky. Každý živý tvor, který se do daného města na akci dostavil, si mohl ty nejlepší přístroje vyzkoušet na vlastní ruce.

Stánek-HTC-Android-RoadShow-2012-Praha Nejnovější přístroje společnost HTC

Stánek-Asus2-Android-RoadShow-2012-Praha Asus přivezl armádu tabletů

Ti nejšťastnější byli obdařeni novým přístrojem

Na konci každé akce přišlo vyvrcholení – vyhlášení soutěže o výkonný androidí přístroj. Strávit celý den mezi androidími přístroji a fanoušky a ještě k tomu vyhrát špičkový přístroj? Sen každého fanouška.

Letos to můžete být vy, kdo vyhraje špičkový přístroj Letos to můžete být vy, kdo vyhraje špičkový přístroj

Hlavní program formou přednášek – jedinečné informace ze světa Androidu

Hlavní program celé akce vyplňují přednášky, kterými vás provedou skuteční odborníci – ať už se jedná o redaktory portálu Světa Androida, programátory aplikací či samotné zástupce výrobců mobilních přístrojů, každý účastník se dozví spoustu jedinečných informací a tipů na přístroje či aplikace.

DSC_3399

S Nvidií jsme proměnili Android v herní konzoli

Společnost Nvidia, která se odjakživa zabývá herním průmyslem, nás vždy uchvátila ukázkami, co dokáže čipové řešení Nvidia Tegra. Každý návštěvník si mohl navíc vyzkoušet, jak se dá androidí přístroj propojit s televizí, hracím ovladačem a proměnit tak Android v herní konzoli.

IMG_3924 Igor Staněk u svého stánku Nvidia

 

Androidí počítače a NFC jsou budoucnost

Androidí telefony či tablety nejsou ovšem to jediné, co bylo na RoadShow k vidění – kolegové z Mautilusu prezentovali možnosti androidích minipočítačů a jejich specializace se týká také technologie NFC, o které vědí úplně vše.

android-roadshow-mini

Ar. Drone 2 a Sphero – Hi-Tech hračky pro Android

Chybět nemohl ani hrací koutek, který patřil Hi-Tech hračkám – vzdušný prostor střežil čtyřvrtulovový stroj Ar.Drone 2 a pod nohama návštěvníků se obrovskou rychlostí proháněla koule Sphero. Tyto hračky nebyly pouze na ukázku, ale kdokoliv si mohl skrze náš nebo svůj androidí přístroj hračky vyzkoušet. A vězte, že pilotů se objevila celá řada – i ti nejmenší.

IMG_0977 Sphero – robotí miláček pro vašeho mazlíčka a zahnání nudy

IMG_4033 Ar. Drone 2 – pilotem se mohl stát každý

AR drone 2 – looping

AR drone 2 - looping

Androidí maskot nás doprovázel na každém kroku

Celou akcí nás provázel také maskot Andru, který svým nemotorným tělem často rozrážel dav přihlížejících. Ti však byli k jeho zelené tukové zásobě shovívaví.

ars5

V jakých městech jsme byli?

Naše pouť začala 23. 6. v matičce měst, kde se sešla obrovská spousta fanoušku a nadšenců. Po pražské RoadShow se celý náš tým přesunul 21. 7. na Moravu mezi brněnské fanoušky. O necelý měsíc později, 25. 8., jsme navštívili České Budějovice, 22. 9. pak Ostravu, která zaznamenala největší počet návštěvníků. Celá loňská RoadShow byla ukončena v Plzni 27. 10. a již v tento den jsme věděli, že rok 2013 nebude bez Android RoadShow.

androidroadshow-cz-1

Náš tým se na vás těší na letošní Android RoadShow

IMG_4152

112

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (62)