Hit povánočních výprodejů. Motorola srazila ceny svých 5 bestsellerů

motorola_edge_40 relax

Komerční článek

S příchodem prvních dnů nového roku spadly ceny těch nejoblíbenějších smartphonů. Nejinak je tomu u Motoroly. Právě tento výrobce zlevnil 5 svých parádních kousků napříč kategoriemi, které teď pořídíte nevídaně výhodně s cenovkou pod 8 tisíc. A to je na smartphony s přímo vlajkovými parametry hodně velká pecka. Navíc ke všem modelům získáte i tříletou záruku úplně zadarmo.

Motorola Edge 40 za absolutně nejméně

Je libo Motorolu Edge 40 za 7 389 Kč? Speciálně u Mobil Pohotovosti teď díky bonusu a slevě pořídíte jeden z nejoblíbenějších smartphonů od Motoroly za vůbec nejnižší cenu, za jakou se kdy prodával. Motorola Edge 40 je pořádně našláplá – nabídne prvotřídní bezrámečkový 144Hz OLED displej, 50Mpx fotoaparát, prémiový čipset Dimensity 8020, 8GB RAM a 256GB úložiště, nejvyšší možnou voděodolnost a ultra-rychlé 68W nabíjení. motorola_edge_40 green

O téměř tisícovku levněji pořídíte i Motorolu G84 5G (6 489 Kč). V její výbavě najdete velkou 12GB RAM, 120Hz OLED displej a luxusní design díky zpracování z eco kůže.

TOP 5 Motorol ve výprodeji:

Tři modely s cenovkou pod 5 tisíc

O telefony s cenovkou pod pět tisíc je enormní zájem. Tak třeba Motorola G54 je v této cenové relaci opravdovým bestsellerem. A není divu. Za 4 999 Kč nabídne obří 6000mAh baterku, pořádně velkou 12GB RAM, 256GB úložiště, 120Hz displej, 50Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu a dostatečný výkon díky osmijádrovému procesoru Dimensity 7020, se kterým zvládnete zahrát i kdejakou náročnější hru.

A pokud sháníte telefon, do kterého nechcete investovat moc peněz, mrkněte na Motorolu G13 (2 689 Kč) a Motorolu G23 (3 230 Kč). Nejen, že je pořídíte doslova za hubičku, ale i k těmto ultralevným modelům získáte od Mobil Pohotovost tříletou záruku v hodnotě několika tisíc zcela zdarma. motorola_edge_40 blask

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)