TOPlist

Hi-Fi telefon? Láká na něj známé jméno ze světa audia!

Hi-Fi telefon
  • Nejdůležitější součástí dnešních mobilních telefonů je jednoznačně fotoaparát
  • Výrobci se každý rok předhánějí v novinkách, současné přístroje fotí skvěle
  • Přehrávání hudby stojí úplně stranou, vše ale může změnit chystaný Hi-Fi telefon

Umíte si představit mobilní telefon bez hudebního přehrávače? Já teoreticky ano, pokud by v mém mobilním telefonu mohla zůstat aplikace YouTube. Celkově si ale neumím představit, že bych na svém telefonu nemohl poslouchat své oblíbené sklady. Někdo je má přímo v paměti přístroje, jiný spoléhá na Spotify.

Najít dnes telefon zaměřený na hudbu je velmi těžké, prakticky nemožné. Ostatně standardní sluchátkový konektor už dávno není standardem, v současnosti jej nabízí především levné mobilní telefony, v rámci vlajkových lodí na ně sází Sony nebo Asus ROG Phone 8 Pro.

moondrop

Oba telefony podporují Hi-Res zvuk s vysokým rozlišením, s trochou snahy je můžeme označit za mobily, které mají hudbu v krvi a dokážou uspokojit náročnějšího uživatele. Určitě se ale shodneme, že to pořád není úplně ono. Co takhle Hi-Fi telefon? Přístroj, který upřednostní hudbu před vším ostatním. Jeden takový se pravděpodobně chystá, láká na něj přímo na svých oficiální stránkách společnost Moondrop, která se jinak specializuje na oblast audia.

Na stránkách výrobce se objevila nová sekce Phone, která láká na 5G HiFi Mobile Audio Device. Žádné další podrobnější informace si pro nás výrobce nepřichystal, budeme tedy muset čekat. Jakkoliv ale mám hudbu v mobilním telefonu rád a poslouchám každý den, moc si neumím představit, že by Hi-Fi telefon dokázal zaujmout a prorazit. Drtivé většině lidí stačí pro poslech běžný mobilní telefon.

Je pro vás hudba zásadní? Kupte si kvalitní přehrávač!

Navíc pokud už budu chtít zažít skutečně nekompromisní poslech, pravděpodobně zvolím spíše specializovaný přehrávač a nebudu si pořizovat hybrid na pomezí mobilního telefonu a hudebního přehrávače. Třeba se ale pletu a vrátíme se do doby, kdy světu hudby v mobilních telefonech vládly přístroje Sony Ericsson Walkman. Skvělé mobilní telefony s výborným fotoaparát a precizním hudebním přehrávačem. Vrátí se poslech hudby opět na výsluní?

Líbil by se vám Hi-Fi telefon?

Zdroj: Moondrop

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)