Nové snímky Sony Ericsson Xperia Neo

Sony odmítá spekulace o prodeji své mobilní divize

Podle dostupných informací by Sony Ericsson měl na blížícím se Mobile World Congress, jež se uskuteční 14. až 17. února v Barceloně, představit hned několik telefonů. Jedním z nich bude i Xperia Neo (původně prezentovaný pod kódovým označením Xperia Hallon MT15), jehož snímky se objevily na serveru AndroidGuys.com. V tuto chvíli není známo mnoho podrobností, nicméně z fotografií je patrné, že na telefonu poběží operační systém Android ve verzi 2.3.1 Gingerbread s upraveným prostředím, tělo bude vyrobeno z lesklých plastů a pod displejem budou tři mechanická tlačítka.

Sony Ericsson Xperia Neo

Xperia Neo bude cílit na střední segment trhu s chytrými mobilními telefony. Jeho srdcem bude 1 GHz procesor Qualcomm MSM7630 s grafickým jádrem Adreno 205 a 512 MB operační paměti. K zobrazování a ovládání poslouží čtyřpalcový displej s rozlišením 854 × 480 pixelů. Telefon by měl zvládnout přehrávání 720p HD videa a video v této kvalitě bude umět také nahrávat skrze 8 Mpx fotoaparát. O životodárnou energii se bude starat baterie s kapacitou 1500 mAh.

Sony Ericsson Xperia Neo

Společně s modelem Neo budou v rámci MWC představeny také telefony Play (alias PlayStation Phone) a již dříve oznámený Arc. Spekuluje se také o označení Duo, které si společnost Sony Ericsson nechala zaregistrovat.

Sony Ericsson Xperia Neo

Viz též stručný pohled na Sony Ericsson Xperia Neo na TechRadar.

Zdroj: AndroidGuys.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)