TOPlist

Herní notebook Redmi G je za dveřmi. Nabídne RTX karty a 144Hz displej

notebook redmi g

Herní notebook Redmi G se nám představil přibližně před rokem. Ve své době dokázal nabídnout velký 16,1″ displej se 144Hz obnovovací frekvencí, grafickou kartu Nvidia GTX 1650 Ti nebo 10. generaci procesoru Intel Core i5, konkrétně 10300H za poměrně solidní peníze. Jeho nástupce se nám odhalí již 22. září a můžeme očekávat poměrně velké změny.

Redmi G nově s RTX

Ty největší se odehrají v nabídce grafických karet. Notebook si totiž budete moci vybrat s grafickými kartami RTX 3050, RTX 3060 a RTX 3070. Jak je z označení karet patrné, všechny budou podporovat ray-tracing, ovšem můžeme počítat se stejným Full HD displejem jako loni. Technologie je totiž poměrně dost náročná a takové rozlišení je zcela adekvátní výkonu grafických karet. Možná poslední z nich by mohla pomýšlet na hraní se zapnutým RTX ve vyšším rozlišení.

redmi g herní notebook

Dle posledních informací má Xiaomi nabídnout letos jak procesory Intel, tak nově také AMD Ryzen. Nakonfigurovat půjde až s 64 GB RAM a 512 GB SSD. Bohužel ale zatím neznáme cenu či mezinárodní dostupnost.

Na čem momentálně hrajete vy?

Zdroj: myfixguide

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)