TOPlist

Oblíbená hra HearthStone získá masivní rozšíření The Grand Tournament

HearthStone TGT

HearthStone je velmi populární online karetní hra od slavného herního studia Blizzard, kterou lze hrát jak na PC, tak i na mobilních platformách včetně Androidu. Na systém se zeleným robotem v čele se tato herní pecka poprvé podívala loni v prosinci, tehdy se však jednalo o hru určenou výhradně pro tablety, do mobilních telefonů s Androidem se oficiálně podívala až v dubnu letošního roku, i tak si ale stihla získat přízeň i mezi mobilními hráči. Blizzard přitom konstantně udržuje zájem o tuto svou karetní hru prostřednictvím řady aktualizací přinášejících různé novinky, které hráče u HeardStone upoutají zase o něco déle. Naposledy tak přišel s rozšířením Blackrock Mountain. Nově však toto vývojářské studio přichází s masivním rozšířením nazvaným The Grand Tournament, které dozajista u hry opět upoutá velké množství hráčů.

The Grand Tournament Trailer

The Grand Tournament Trailer

Celé rozšíření je tematicky zasazeno do velkého turnaje, který byl uspořádán s cílem najít v řadách hordy i aliančních jednotek toho nejlepšího bojovníka. Zasazení do prostředí turnaje pak odpovídá i nová hrací deska. Co se vylepšení obsahu týče, hráči se dočkají celkem 132 zbrusu nových herních karet. Mezi novinky pak patří také karty měnící schopnosti jednotlivých hrdinů.

HearthStone The Grand Tournament

V průběhu příštího týdne si budou moci hráči HearthStone předobjednat balík 50 nových karet za cenu 50 $ (cca 1230 Kč), karty samotné však obdrží až po vydání rozšíření, ke kterému by mělo dojít v průběhu měsíce srpna. Zdá se vám částka 50 $ za pouhý herní obsah přemrštěná? Pak vás přinejmenším zaskočí, že tato cena je ještě po slevě, po skončení promo akce si Blizzard za stejný balíček 50 nových karet řekne o dvojnásobek, tedy 100 $ (cca 2460 Kč). Jako bonus v rámci promo akce pak ještě hráči získají speciální promo kartu.

HearthStone The Grand tournament karty

HearthStone můžete do svého zařízení s Androidem zdarma nainstalovat z Google Play. Hru jsme vám také představili v jednom ze starších dílů našeho seriálu Pařba na víkend.

Hrajete HearthStone? Jak se na chystaný přídavek The Grand Tournament těšíte?

 

Zdroj: TheVerge.com, AndroidPolice.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)