Které seriály na HBO Max sledují Češi v březnu? Tady je TOP 5

top 5 hbo max serialy

The Last of Us

Seriál The Last of Us je natočen podle stejnojmenné hry, která byla donedávna exkluzivní pouze pro konzole Playstation. Na začátku března si budou moci její remake užít i hráči preferující PC. Příběh se točí okolo Joela, kterého zde ztvárňuje Pedro Pascal. Ten se dostal do podvědomí diváků hlavně díky roli agenta Javiera Peñi v seriálu Narcos. Svět postihla pandemie, která spustí během několika hodin pohromu. Lidé prchají před nakaženými a Joel se snaží uprchnout se svým bratrem Tommym a dcerou Sárou.

The Last Of Us (2023) CZ HD Trailer HBO

The Last Of Us (2023) CZ HD Trailer HBO

ČSFD hodnocení: 81 %

C.B. Strike

Dramatický seriál C.B. Strike je přímo z produkce HBO Max a je inspirovaný úspěšnými kriminálními romány od autorky Harryho Pottera J.K. Rowlingové, vydané pod pseudonymem Robert Galbraith. Příběh se soustředí na Cormorana Strikea, který na vojenské misi v Afghánistánu přišel o kus pravé nohy a vrátil se z války domů, aby si založil soukromou detektivní firmu provozovanou v maličké kanceláři v londýnské Denmark Street. Přestože si z Afghánistánu odnesl těžké zranění i jizvy na duši, jeho mimořádné schopnosti i zkušenosti vyšetřovatele vojenské policie se ukáží jako klíčové pro vyřešení tří složitých případů, na něž je policie krátká.

C.B. Strike | Official Trailer | Cinemax

C.B. Strike | Official Trailer | Cinemax

ČSFD hodnocení: 78 %

Rod Draka

Rod draka byl bez pochyby jedním z nejočekávanějších HBO Max seriálů. Jedná se o prequel k populární Hře o trůny, který se odehrává 200 let před událostmi z původního seriálu a vypráví příběh rodu Targaryenů.

Hra o trůny: Rod draka (2022) CZ HD trailer

Hra o trůny: Rod draka (2022) CZ HD trailer

ČSFD hodnocení: 79 %

Městečko Three Pines

Vrchní inspektor Armand Gamache vidí věci, které nikdo jiný nepostřehne – světlo proplouvající trhlinami, mytický nádech každodennosti a zlo ve zdánlivě obyčejných věcech. Při vyšetřování vražd v městečku Three Pines odhaluje dávno pohřbená tajemství

Three Pines – Official Trailer | Prime Video

Three Pines - Official Trailer | Prime Video

ČSFD hodnocení: 67 %

Černobyl

Skvělý seriál od amerických tvůrců který jasně popsal, co se stalo osudného dne 26. dubna roku 1986. Má celkem pět dílů, přičemž každý z nich má poměrně rychlý spád a je pekelně napínavý (přestože víme, jak to celé skončí). Skvělé herecké výkony, parádní hudba ale i držení se skutečné události dělá z tohoto díla naprostý skvost, který by měl vidět každý, kdo se alespoň trochu zajímá o historii.

Chernobyl (2019) | Official Trailer | HBO

Chernobyl (2019) | Official Trailer | HBO

ČSFD hodnocení: 96 %

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO Max seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Viděli jste v poslední době nějaký zajímavý film?

Zdroj: FlixPatrol

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)