HBO GO seriál Normální lidi vás dostane skvělým audiovizuálním zpracováním. Už jste ho viděli?

HBO GO seriál Normální lidi

Romantické filmy ani seriály příliš nemusíme. Zvlášť pak ty teenagerovské, kde je hlavní hrdina uplakaný chudák, který bojuje proti silnému a oblíbenému hezounovi o pěknou, nenápadnou holku z předměstí. Kromě trapných hereckých výkonů a otřesně napsaného scénáře totiž všichni dopředu víme, jak to celé dopadne. To však rozhodně není případ HBO GO seriálu Normální lidi.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

HBO GO seriál Normální lidi

Jak jsme řekli v úvodu, romanťáky nejsou nic pro nás. Přesto nás Normální lidi dostávají v každé epizodě. Jde o počin, který sleduje vztah mezi Marianne a Connellem a to od střední školy až po vysokou. Vztah je velice vášnivý, láskyplný, ale také poměrně komplikovaný a je plný hádek a vzájemné nenávisti. Přesně tak, jak to u některých vztahů prostě chodí. Není tak příliš obtížné se do děje rychle vžít a hltat každou vteřinu. Scénář je pak napsaný bravůrně, herecké výkony jsou perfektní a to ani nemluvíme o skvělém soundtracku.

Normální lidi (2020) CZ HD trailer seriálu

Normální lidi (2020) CZ HD trailer seriálu

Marianne je poměrně arogantní a osamělou holkou. Jednoho dne narazí právě na Conella a okamžitě to mezi nimi přeskočí. Z počátků poměrně pěkný vztah však začíná hořet a to hlavně v dobách, kdy oba dva studují na vysoké škole. Marianne je královnou večírků, přičemž Connellovi se nedaří zapadnout. Toto romantické drama svým způsobem zkoumá životy obou dvou milenců a skvěle dává najevo, jak může být první láska komplikovaná.

Jak se vám seriál líbí?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

hbo max

HBO Max: vše, co musíte vědět

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
5 min. uložit na později

Komentáře (5)