Oblíbená webová hra Happy Wheels vyšla po letech na Android. Stahovat ji můžete zdarma

happy wheels hra android

Po několika letech konečně vyšla hra Happy Wheels i na Android. Jedná se o plošinovku založenou na fyzice, která připomíná například legendární Elastomanii anebo novější Trial. Lidé si Happy Wheels oblíbili hlavně na PC kvůli jednoduchému editoru, díky kterému vznikly stovky tisíc různých úrovní.

Happy Wheels na Androidu nabídne zatím jen 60 úrovní

Jak si můžete všimnout na videu níže, nejedná se o žádnou vážnou hru. Ve hře si můžete vybrat netradiční postavy od muže na invalidním vozíku s tryskami, přes otce se synem na kole, až po pár na motorce. Celkem existuje cca 60 úrovní, vývojáři však slibují přidávání dalších, stejně tak brzy má přijít další dvě postavy.

Happy Wheels Mobile – Gameplay Trailer (iOS, Android)

Happy Wheels Mobile - Gameplay Trailer (iOS, Android)

Cílem každé úrovně je dojet s vaší postavou do cíle, vyhýbat se musíte různým padajícím objektům, hrotům, harpunám, střelám apod. Fyzika se v této hře aplikuje i na samotné postavy. Ty budou častokrát umírat ve strašlivých nehodách.

Bohužel Android verze prozatím nepodporuje hraní uživatelsky vytvořených úrovní a rovněž neexistuje možnost sdílet záznamy jízd. Zrovna tyto dvě věci proslavily původní PC verzi a je škoda, že pět let po oznámení Android verze, nejsou dostupné při vydání. Na druhou stranu je ale tato hra zdarma s reklamami. Těch se dá zbavit po zaplacení 55 Kč.

Happy Wheels
Happy Wheels

Hráli jste někdy Happy Wheels? Vyzkoušíte Android verzi?

Zdroj: androidcentral.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)