TOPlist

Stáhněte si GTA V na PC po omezenou dobu zdarma. Jak na to?

gta v na pc zdarma

Série Grand Theft Auto je jednou z vůbec těch nejoblíbenějších, co se her týče. Studio Rockstar Games je ve svém oboru naprostou špičkou a nyní kývlo na to, že bude poslední díl, tedy GTA V na PC po omezenou dobu zdarma. Stahovat jej můžete skrz Epic Games Store, na kterém běží i další tituly jako například Fortnite, The Divison 2 či Red Dead Redemption 2.

Poznámka redakce

V současné době je zájem o hru tak obrovský, že se Epic Store přetěžují jak webové stránky, tak přímo PC aplikace. Pokud se vám zobrazuje chyba 500, není se čeho bát. Je potřeba počkat, až zájem trochu opadne.

Nejnovější díl Grand Theft Auto můžete zdarma stahovat od dnešní 17 hodiny až do 21. května. Na využití této akce tak budete mít celý týden. Hra stojí na Steamu normálně 30 dolarů, ovšem skrz prodejce třetích stran ji lze sehnat již za 380 korun. I přesto, že se jedná o pět let starý titul si díky skvělému online módu drží přední příčky prodejů. Nechceme ani snad vědět, kolik Epic Games studiu Rockstar zaplatilo.

Nesmíme však opomenout ani výborný singleplayerový režim, kde se nachází skvělý příběh. Zahrajeme si v něm rovnou za tři postavy, které se nejdříve neznají a postupem času se postupně seznámí. Hra sice oficiálně nepodporuje českou lokalizaci, ovšem fanoušci ji pro příběh vytvořili a tak i méně zdatným angličtinářům udělá tato akce radost. Bude však zajímavé sledovat, jak se vývojáři popasují s komunitou. Díky tomu, že bude hra zdarma očekáváme nárůst cheaterů (nerad tyto osoby nazývám hackery, jelikož s nimi nemají nic společného) a toxic hráčů, kteří budou ostatním hru kazit.

Grand Theft Auto V: PlayStation 4, Xbox One & PC Announcement Trailer

Grand Theft Auto V: PlayStation 4, Xbox One & PC Announcement Trailer

Asi se ptáte, jak tato akce souvisí s Androidem. Na Google Play je k dispozici aplikace Grand Theft Auto: iFruit, skrz kterou si můžete upravovat vozidla či učit Franklinova psa Chopa novým trikům.

Grand Theft Auto: iFruit
Grand Theft Auto: iFruit

Stáhnete si GTA V na PC zdarma?

Zdroj: pcgamer.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)