Kdy vyjde GTA 6? Ředitel Take-Two naznačuje, že zřejmě už příští rok!

gta 6

Grand Theft Auto 6 od studia Rockstar je zřejmě nejočekávanější hrou nového desetiletí, čemuž přispěl bezpochyby i únik, který nemá ve videoherním průmyslu obdoby. Nedávná zpráva o finančních výsledcích skutečně naznačuje, že je nejen představení, ale samotné vydání GTA VI skutečně relativně blízko.

Grand Theft Auto 6 vyjde zřejmě už příští rok

Aktivní vývoj hry GTA 6 je v plném proudu, jak víme z úniků. Generální ředitel vydavatele Take-Two, Strauss Zelnick dal najevo, že společnost připravuje něco velkého pro fiskální rok 2025. Nové Red Dead Redemption se nechystá a žádný jiný titul (vyjma právě GTA) ze stáje Rockstar Games nepřinese do pokladny zdaleka tolik peněz, kolik Zelnick očekává. Hovořil totiž o příjmech v miliardách dolarů.

Fanouškovský trailer na GTA 6:

Grand Theft Auto 6: Trailer (FANMADE)

Grand Theft Auto 6: Trailer (FANMADE)

Pokud bychom brali v potaz, že GTA VI vyjde skutečně ve fiskálním roce 2025, bylo by to někdy v dubnu 2024 – březnu 2025. K představení pochopitelně dojde o poznání dříve, možná ještě letos. Firma totiž plánuje velkou reklamní kampaň v Miami a vícero leakerů se shoduje na tom, že bude nové “gétéáčko” představeno letos na podzim.

Jak se těšíte na nové GTA?

Zdroj: Gamespot, GTA 6 News

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)