Představení GTA 6 je prý za rohem! Kdy se konečně dočkáme?

gta 6 datum představení
  • GTA 6 by se mělo objevit maximálně 17. května 2023
  • V tento den má Rockstar schůzku s investory
  • Do hry se vrátí známé postavy i lokace

Loňský obří únik o GTA 6 považuje řada herních novinářů za ten vůbec největší, který kdy v pop-kulturním průmyslu nastal a nyní se konečně začíná hovořit i o tom, kdy by nám mohl Rockstar jednu z nejočekávanějších her odhalit.

Leakeři se shodují na tom, že k uvedení dojde 17. května 2023, kdy má dojít ke schůzce s investory Take-Two Interactive. Právě do této skupiny spadá i Rockstar Games. Někteří fanoušci dokonce tvrdí, že bude hra oficiálně představena ještě před touto schůzkou. Vývojáři nám s největší pravděpodobností ukážou první kratší trailer, ve kterém bude pár vteřin záběrů ze hry nebo představení hlavních postav.

Všechny Záběry z GTA 6 Které Máme!

Všechny Záběry z GTA 6 Které Máme!

Díky rozsáhlému úniku však známe o GTA 6 hromadu dalších detailů. Hra poběží stejně jako GTA V či Red Dead Redemption 2 na RAGE enginu a mapa má pokrývat až 360 čtverečních kilometrů. Kromě přírody se samozřejmě podíváme i do měst, konkrétně do Liberty State, Carcer City, Cottonmouthu a Vice City. Hlavními postavami mají být Ricardo, Casey a Rose, přičemž prolog se bude odehrávat v Jižní Americe. Hlavní dějová linka zabere prý okolo 75 hodin a zajímavostí je, že se v titulu objeví několik postav, které známe z předchozích dílů. Za zmínku stojí například Niko Bellic, Gay Tony, Candy Suxx, Bruce Kibutze nebo Nikův bratranec Roman. Ten sice na konci GTA IV mohl zemřít, ale pokud bude linka počítat s úmrtím Kate, může se ve GTA VI klidně objevit i on.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na GTA 6?

Zdroj: gamerficial.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)