Gravity Screen: Ulehčete baterii správným ovládáním displeje

Xiaomi Redmi 3 – displej, barvy

Nejvíce baterie konzumuje pokaždé displej – to není žádné tajemství. Správným zacházením s obrazovkou se tedy logicky dá ušetřit nějaké to kýžené procento namáhané baterie navíc. Jak se ale k displeji chovat šetrněji, aniž bychom se museli omezovat a zbytečně u používání myslet ještě na blaho obrazovky? Jedním z řešení je aplikace Gravity Screen.

Gravity Screen zcela zruší manuální zapínání a vypínání

Ačkoli je aplikace Easy Lock skvělým pomocníkem pro vypínání displeje, co se týče opětovné aktivace zkrátka neposlouží. V komentářích od našich čtenářů zaznělo, že by rádi uvítali aplikaci schopnou postarat se i o zapnutí. Gravity Screen přesně takové požadavky slibuje a klade si za úkol ušetřit vám spoustu času – vždyť průměrný uživatel odemkne telefon 110krát za den.

Aplikace pozná, co s telefonem děláte

Gravity Screen je populární aplikace, která převezme úplnou kontrolu nad zapínáním a vypínáním vašeho displeje. Gravity využívá především senzorů a specifického nastavení. Menu je opravdu velmi bohaté a vše lze přizpůsobit přesně vašim potřebám. Aplikace například pozná, jestli jste smartphone strčili do kapsy, položili na stůl, jestli nad ním máváte a podobně.

Každý náročný uživatel si přijde na své

Protože aplikace pozná, co se s vaším telefonem děje, je možné nastavit různé spouštěče obrazovky stejně jako její možnosti vypnutí. Obrazovka může například zůstat zapnutá, pokud je telefon v pohybu a vypnout se vložením do kapsy – pokud však necháte telefon na stole, obrazovka se nevypne. Výběr je velmi bohatý a každý uživatel s touhou po automatizaci spouštění a vypínání displeje bez nutnosti sahat fyzicky na tlačítko si přijde na své. Navíc aplikace ušetří správným používáním displeje i pár procent baterie navíc.

Gravity Screen - On/Off
Gravity Screen - On/Off

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)