Grand Theft Auto: Vice City – První pohled (video)

gta vice city 2

Dlouho očekávaná herní pecka GTA: Vice City je již pár dní dostupná na Google play a pokud stále nevíte, jestli si ji chcete zakoupit, podívejte se s námi na první dojmy a reálnou ukázku ze hry. Na začátku se ještě ale nechte nalákat oficiálním trailerem, který dokáže navnadit a vtáhne vás do atmosféry hry.

Grand Theft Auto: Vice City – Anniversary Trailer

Grand Theft Auto: Vice City - Anniversary Trailer

GTA: Vice City je zasazeno do osmdesátých let minulého století v prosluněném jihoamerickém městě, kde se k moci dostává kolumbijská a brazilská mafie. Vy, v roli Tommyho Vercetti, se v tomhle prostředí pokusíte najít své místo. Vezmete pár prvních kšeftů a rázem máte vilu se sportovním autem. Nechme ale příběh stranou, ten si užijete sami, nebo už ho samozřejmě znáte, jelikož tato hra tvoří kus historie počítačového a konzolového hraní.

gta vice city

Co se teda změnilo při předělání na mobilní zařízení? Studio Rockstar slibuje vylepšenou grafiku, plně upravitelné ovládání hry a lepší způsob střelby se zaměřováním, než v předchozí mobilní verzi. Vylepšené střelby jsme si moc nevšimli, ale rozhodně vítáme možnosti připojení bezdrátových gamepadů, se kterými by se hra již mohla vyrovnat dřívějšímu hernímu zážitku. Jinak by měla hra zůstat stejná a vy tedy najdete oblíbené skokánky nebo části města na stejných místech jako dříve.

gta vice city 3

GTA: Vice City stojí na Google play zhruba 116 korun a za tuhle cenu nabídne opravdu komplexní hru s rozsáhlou kampaní a mnoha hodinami hraní, skvělý příběh namluvený známými herci, povedené grafické provedení a samozřejmě spoustu zábavy a vtipných herních situací.

Videopohled

GTA: Vice City – První pohled

GTA: Vice City - První pohled


VDsj5d2Lef8CYUeHs WLpCbT6cIcM pM42RnSDFfl8iHVQe8Whs2wwEXtHYMZdlfOVt3=w124
Grand Theft Auto: Vice City
Rockstar Games, Inc.
Verze 1.02 (13. 12. 2012)
Velikost 1,4 G
2.3+

116,78 Kč

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (25)