TOPlist

Google zveřejnil program pro Google I/O. Víme, co se bude dít!

google-io-bacon-640×460

Konference Google I/O se blíží mílovými kroky a zvlášť příznivci Androidu jsou jako na trní. Bude Android 5.0? Nebude? Google zatím mlží…

Google zveřejnil program pro chystanou konferenci Google I/O, která se odehrává od 15. do 17. května v San Franciscu. Po zběžném prozkoumání je patrná jedna zásadní změna. Na každé dosavadní konferenci měl Google dvě přednášky (keynote) – jednu týkající se Androidu a druhou pro „všechno ostatní“. Tento rok je to však jinak a přednáška bude pouze jediná. Potáhne se celé tři hodiny.

google-io-bacon-640x460

Celkem se chystá šest hlavních témat, o kterých se bude hovořit. Ty zahrnují Android, Chrome (a webové aplikace), Google+, Google Cloud, Google Maps a YouTube. Navíc se ale dozvíme i něco o Google Wallet, Google Glass, Google Ads a Google Knowledge Graph. Momentálně už bliká výstražné světlo, že jsem v tomto článku použil slovo „Google“ tolikrát, že to ani není hezké. Mimo těchto přednášek se samozřejmě návštěvníci dozví mnoho dalšího o nových technologiích.

Jak se stalo zvykem, Google (pardon!) bude vybrané části celé konference streamovat živě a nahraná videa se nepochybně objeví i na YouTube. O průběhu akce vás budeme dále informovat.

 

Zdroj: Phandroid

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)