TOPlist

Zprávy Google mají nový vzhled. Je přehlednější a nabízí více funkcí

zprávy google nový vzhled aplikace
  • Aplikace Zprávy Google se dočkala několika změn
  • Kupříkladu úplně zmizelo tradiční hamburger menu
  • V tuto chvíli se rozhraní testuje v beta verzi

Google své aplikace často vylepšuje a Zprávy Google jsou příkladem. Na začátku roku se objevily uživatelské profily, na konferenci I/O se představila nová AI funkce a nyní si americký gigant pohrál s designem.

Namísto vyhledávací lišty na celou šířku displeje se nyní zobrazuje ikona lupy, která je doplněná o logo Googlu v levém horním rohu a nápisem „Messages“ uprostřed. Tradiční hamburger menu bylo zcela odstraněno, možnosti Archivováno, Spam a S hvězdičkou nyní naleznete pod účtem, což je fajn. Menu totiž obsahovalo jen pár položek a bylo trochu zbytečné. Kategorie doznaly také několika změn, nově se rychleji dostaneme ke zprávám, které obsahují Obrázky, Videa, Místa, Odkazy, nebo třeba k těm, které jsme nepřečetli.

Nový design aplikace Zprávy Google je viditelný u verze 20230608_01_RC00, která je v současné době v beta fázi. Nebude tedy pravděpodobně trvat příliš dlouho, než se dostane i do stabilní verze aplikace a budou si ji moci užít všichni uživatelé.

Google Messages
Google Messages
Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na nový design aplikace Zprávy Google?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)