Google Zprávy konečně dostanou funkci, která roky chyběla. Konec anonymním vzkazům?

google zprávy profil

Google Zprávy prošly v posledních týdnech a měsících několika změnami a to třeba včetně ikony, která více zapadá do designového jazyka Material You. Nyní se do aplikace chystá další novinka, díky které bude jejich používání o něco příjemnější.

Na Redditu se objevil screenshot, který dokazuje, že Google chystá do aplikace Google Zprávy možnost přidávat uživatelské profily. Na screenshotu můžeme vidět několik funkcí, které se budou s touto novinkou pojit. Kromě možnosti sdílení profilu je zde také možné nastavení viditelnosti a oznámení. Zatím není jasné, co všechno bude profil obsahovat, počítá se samozřejmě s fotkou a jménem, což by mohlo usnadnit komunikaci mezi uživateli, kteří na sebe nemají telefonní číslo.

google zprávy uživatelské profily

Ve skupinových chatech uvidíte namísto čísla rovnou jméno, což značně usnadní identifikaci dané osoby. V tuto chvíli nevíme, kdy Google novinku oficiálně odhalí a bude jistě nějakou dobu trvat, než se dostane k široké veřejnosti.

Messages by Google
Messages by Google

Používali byste uživatelský profil v Google Zprávách?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)