Něco pro seriálové a filmové maniaky. Google přináší “Watchlist”

Google Watchlist

Vyznat se jednoduše v nových seriálech a filmech je v dnešní přesycené době obtížná disciplína. A vzpomenout si, na co jste se chtěli podívat, je občas problém. S aktuální pestrou nabídkou promítání a televizního i streamovaného vysílání už se v tom pomalu nevyznají ani naprosto oddaní fanoušci jednotlivých žánrů. Pokud už nemáte vlastní způsob, jak si seznamy filmů a seriálů k pozdějšímu sledování uchovávat, třeba se vám bude hodit aktuální novinka od největšího světového vyhledávače. Google spustil funkci Watchlist, která je dostupná přímo u výsledků vyhledávání. Díky ní si můžete vyhledané dílo uložit s připomínkou ke zhlédnutí nebo třeba rovnou koupit lístky do kina.

Nejde o žádnou novou aplikaci. Google svůj Watchlist implementoval ve formě tlačítek a polí přímo k výsledkům vyhledávání, které se týkají filmů a seriálů. Funkce má být dostupná v základní mobilní aplikaci Google a také na webu. Zatím se nám nepodařilo zobrazit novinku v češtině, ale to je asi otázka pár hodin či dní. Pod náhledovými obrázky bude nově dostupné zaškrtávací políčko “Zhlédnuto” a také tlačítko “Watchlist“, kterým si dílo přidáte do záložek. Tyto záložky pak můžete přehledně najít ve stejnojmenné kolekci. Nejde o žádné převratné řešení, ale své uživatele si tato vychytávka určitě najde.

Jak si udržujete přehled ve filmech a seriálech?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)