Google vydal Keep pro Chrome, poznámky si uložíte offline

unnamed

Více než před měsícem nás Google, tvůrce systému Android, poněkud překvapil vydáním aplikace a služby Keep. Ta slouží k velmi jednoduché a efektivní správě poznámek. Tato služba je – jako většina služeb Googlu – dostupná jak v mobilních přístrojích se systémem Android skrze šikovnou aplikaci, tak i na stolních počítačích skrze internetový prohlížeč. Tuto aplikaci nám představil Honza Olejník v článku Google Keep je tu! Poznámky s Googlem snadno a rychle. Google nyní tuto službu ještě o nějaký ten stupeň vylepšuje – vydává totiž pro svůj prohlížeč Chrome samostatný doplněk, díky kterému lze tvořit poznámky snadněji než kdy dříve. Aplikace se spustí ve vlastním okně a po přihlášení do svého Google účtu již můžete tvořit a poznámkovat, seč vám prsty stačí.

There-s-Now-a-Google-Keep-Chrome-App-It-Works-Offline

Další dobrou vlastností je ukládání poznámek i bez internetového připojení. Poznámky budou synchronizovány ihned po připojení k internetu, nemusíte se tak bát, že v době bez připojení o své poznámky přijdete. Rozšíření pro prohlížeč Google Chrome naleznete zde.

Google Keep - Notes and Lists
Google Keep - Notes and Lists

zdroj: googledrive.blogspot.cz

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)