Do Google TV míří jedna z nejžádanějších funkcí. Jak ji zprovoznit?

google tv chromecast

V prosinci minulého roku jsme vás informovali o tom, že se uživatelské profily do operačního systému Google TV jen tak nedostanou. Jde bezpochyby o jednu z největších nevýhod tohoto televizního operačního systému a nyní web 9to5google přichází s informací, že se do Google TV šíří aktualizace, která tuto dlouho očekávanou funkci přináší.

Google TV dostává možnost přepínat mezi profily

Google chce nahradit svou Google TV systém Android TV, přičemž největší výhodou oproti němu je personalizace obsahu. Systém si vás za nějakou dobu načte tak dobře, že dokáže odhadnout, co by vás mohlo zajímat napříč nejrůznějšími streamovacími platformami. A právě z tohoto důvodu nedává možnost přepínat mezi uživateli vůbec žádný smysl, tedy samozřejmě v případě, že sdílíte domácnost, přesněji danou televizi s jinou osobou.

google tv uživatelské profily

Je potřeba dodat, že je funkce zatím k dispozici pouze na Chromecastu s Google TV. Pokud tedy máte televizor od TCL, Sony, nebo prostě jiné Google TV zařízení, budete si muset na funkci ještě nějakou dobu počkat. Jestliže ale používáte první zmíněné zařízení, stačí jít do Nastavení a následně zvolit možnost Účty a přihlášení. Pokud máte zařízení aktualizované, mělo by vám jít přidat dalšího uživatele.

Už vám jdou přidat profily v Google TV?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)