Nová domovská obrazovka v Google TV potěší hlavně nastavením

Google TV nová domovská obrazovka

Do systému Google TV aktuálně míří aktualizace, jejíž součástí je také nová domovská obrazovka. Ta začíná v levém horním rohu obrazovky profilovým obrázkem, který ukrývá rychlý přepínač účtů. Poté se zobrazuje karta Pro vás a Následují položky Živě, Aplikace a Knihovna. V pravém rohu se objevují karty Vyhledávání (která nyní postrádá ikonu Asistenta), Nastavení a také logo Google TV. Ačkoli ikony s mikrofonem a ozubeným kolečkem vypadají jako běžná zaoblená tlačítka, ve skutečnosti jde o karty, na které stačí přejet, aniž byste na ně museli klikat.

Velmi zajímavý se jeví právě panel Nastavení, kde se v levém horním rohu zobrazuje den, datum a čas a vpravo uživatel získá zkratky pro hlavní Nastavení a přepínač účtů. Níže jsou pak k dispozici dlaždice pro změnu tapety, přepínání Wi-Fi, režim usnadnění nebo Bluetooth. Dříve jsme měli pouze přepínač účtů, dlaždici Nastavení a zástupce pro spuštění spořiče obrazovky, který obsahoval čas. Google poprvé ukázal tuto novu hlavní obrazovku před několika dny a teď už míří do široké škály zařízení se systémem Google TV. PS: Chcete ho namísto Android TV?

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí nové uspořádání na domovské stránce Google TV?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)