Google konečně omlazuje Překladač. Takto má nově vypadat

Google Překladač redesign Pixel 6

Google Překladač bezpochyby patří k tomu nejlepšímu, co může americký technologický gigant lidem nabídnout. A to jak na webu, tak i v mobilní aplikaci. Za poslední roky jej naplnil velmi zajímavými novými funkcemi a ty stávající vyladil téměř k dokonalosti. Co však v případě mobilní verze poměrně dlouho zaostávalo, byl vzhled. I na ten ale nakonec dojde, dost možná během pár týdnů. V beta verzi této aplikace se redesign objevuje dokonce ve spojitosti s Pixelem 6.

Google Překladač redesign ukázka

Z přiložených snímků, které se podařilo pořídit při použití interně zabudovaných změn, je vidět znatelné očištění a omlazení hlavní karty. Google Překladač by měl být díky novému rozložení prvků mimo jiné i jednodušeji ovladatelný jednou rukou. Redesign podle všeho dá také sbohem hornímu “hamburger” menu. Jeho obsah nejspíš najdeme pod spodním tlačítkem More / Více.

Google Translate
Google Translate

V kódu aplikace ve verzi 6.21 se nyní nachází pojem “app_name_p21”, který by měl s největší pravděpodobností odkazovat na Pixel telefon z roku 2021. Tím bude právě model 6. Další část kódu z Překladače zmiňuje nový Material Design, který je zase novinkou v systému Android 12.

Co říkáte na současný vzhled Překladače?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)