Google Play Console odhaluje kompletní specifikace Galaxy M51

galaxy m51

Google Play Console je většinou místem, kam se telefony podívají těsně před představením a posledním z nich je Galaxy M51. V ní telefon odhaluje většinu svých klíčových specifikací, takže se pojďme podívat na to, zda bude se svou cenou 10 490 Kč v Česku zajímavý.

Galaxy M51 odhalen v Google Play Console

Nový telefon bude skutečně disponovat čipsetem Snapdragon 730, kterým se může pochlubit například i nedávno představený Pixel 4a. Selfie fotoaparát bude skutečně v průstřelu umístěném uprostřed displeje. Galaxy M51 má mít až 8 GB RAM a již z vybalení má disponovat Androidem 10. To, že je telefon skutečně za rohem potvrzuje i fakt, že se objevil v Amazonu v Indii.

google play console galaxy m51

Galaxy M51 bude mít čtyři fotoaparáty ve tvaru písmena L. Čtečku otisků prstů nalezneme v power tlačítku a třeba i obří 7 000 mAh baterii, o které jsme vás také informovali. Baterie má navíc podporovat až 25 W nabíjení.

Těšíte se na tento model?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)