Google Play aplikace a hry zdarma po omezenou dobu: Mind Games Pro za 79,99 Kč

google play aplikace zdarma

Je úterý, což znamená že můžete počítat s naší tradiční rubrikou, kde se podíváme na nejzajímavější aplikace a hry, které jsou po omezenou dobu zdarma. Mrkneme se třeba na aplikace Spend Control, která se může hodit každému, kdo chce optimalizovat svůj rozpočet nebo logické hry Mind Games Pro.

Google Play Android aplikace zdarma

Poznámka redakce

Aplikace nebo hry, u kterých vidíte popisek a screenshoty jsme sami vyzkoušeli. Můžeme tedy zhodnotit, zda stojí za vyzkoušení či nikoliv.

How much can I spend? Premium
How much can I spend? Premium

Aplikace Spend Control (v Česku Kolik mohu utratit? Kontrola nákladů Premium) se hodí všem lidem, kteří si chtějí optimalizovat svůj rodinný rozpočet. Nejedná se o aplikaci, která by vám odpověděla na to, za co peníze utrácíte, ale kolik si můžete dovolit utratit v rámci svého rozpočtu.

Crypto Helper
Crypto Helper
Colorimeter
Colorimeter
QR and Barcode Scanner PRO
QR and Barcode Scanner PRO

Google Play Android hry zdarma

Poznámka redakce

Aplikace nebo hry, u kterých nevidíte popisek nebo screenshoty jsme nezkoušeli. Buďte tedy opatrní. Snažíme se vybírat pouze ty důvěryhodnější, ale občas se může stát, že vyžadují přístup k něčemu, co ke své funkčnosti vůbec nepotřebují. V takových případech doporučujeme aplikaci odinstalovat.

Ve hře Mind Games Pro si budete procvičovat nejrůznější mentální dovednosti. Vaše výsledky se vám navíc budou ukládat a ukazovat skóre a grafy vašeho pokroku. Ve hře si můžete zlepšit všímavost, která zároveň zlepšuje mentální zdraví a paměť. Dle vývojářů a jejich výzkumu si dokážete zlepšit také emoční zdraví.

Superhero Armor Premium
Superhero Armor Premium
Final Castle Defence:Idle RPG
Final Castle Defence:Idle RPG
Dungeon Corp. P (Idle RPG)
Dungeon Corp. P (Idle RPG)
Peppa Pig: Sports Day
Peppa Pig: Sports Day

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké aplikace či hry jste si vybrali?

Zdroj: App Sales

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)