Google Play placené aplikace a hry na Android, které jsou dočasně zdarma: co třeba My Sheet Music?

placené aplikace hry zdarma google play android

Již několik měsíců vám přinášíme pravidelný seriál o tipech na Google Play aplikace a hry, které jsou dočasně zdarma. Vývojáři občas uvolní některé své prémiové funkce a aplikace a tento souhrn vám ukáže ty nejzajímavější za poslední týden. Mezi ty lákavé patří třeba aplikace My Sheet Music.

Poznámka redakce

Souhrn aplikací a her může být platný pouze několik hodin po vydání článku. Proto byste neměli se stažením některé z aplikací příliš otálet. Může se totiž stát, že během několika málo minut bude opět placená. 

Google Play aplikace zdarma

10Fast VPN Pro slibuje kvalitní VPN, ke které se připojíte snadno na jedno tlačítko bez nutnosti jakékoliv konfigurace. Aplikace normálně vychází na 309,99 Kč a nyní je zdarma.

10Fast VPN - Fast VPN Proxy
10Fast VPN - Fast VPN Proxy

Aplikace My Sheet Music udělá radost všem, kteří se učí na piáno (a ostatní hudební nástroje). Skener umožní studovat noty přímo v aplikaci na telefonu.

My Sheet Music
My Sheet Music

iEncrypto vypadá jako obyčejná chatovací aplikace, ale není tomu tak. Je kompatibilní se všemi známými aplikacemi jako Messenger, WhatsApp či Telegram a umí šifrovat text. Jedná se zkrátka o další vrstvu zabezpečení.

iEncrypto - Safe Message
iEncrypto - Safe Message

MP3 přehrávač – Qamp je populární přehrávač pro systém Android. Nyní je navíc namísto klasických 24,99 Kč k dispozici zdarma.

Pro Mp3 player - Qamp
Pro Mp3 player - Qamp

Google Play hry zdarma

Pokud jste v dětství hráli některou z her, kde se vaří (třeba Overcooked!), může být Cooking Speedy Premium: Fever Chef Cooking Games zajímavou alternativou na Android.

Heroes Infinity Premium
Heroes Infinity Premium
League of Stickman 2-Sword Dem
League of Stickman 2-Sword Dem
Dungeon999
Dungeon999
Superhero Fruit Premium
Superhero Fruit Premium

Předchozí díly aplikací a her zdarma:

Některé z aplikací a her se opakují. Mrkněte tedy klidně do starších tipů. Je v pohodě možné, že některé aplikace či hry budou zdarma až dodnes.

Jaké hry či aplikace jste si vybrali?

Zdroj: App Sales

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)